Noya Bilgisayar Kursu
"20 yıllık tecrübeyle..."

Bilgisayar İşletmenliği Kursu

Yeni Grup başlama tarihi
31 Temmuz 2024 Çarşamba
3 Ağustos 2024 Cumartesi

kayıtlarımız devam etmektedir.

bilgisayar işletmenlik kursu

Teknolojinin gelişmesiyle bilgisayar kullanımı yaygınlaşmış hayatımızın her alanında bilgisayar kullanımının önemi artmıştır.Bundan dolayı bilgisayar öğrenmek önemli ihtiyaç haline gelmiştir. Kamu kurumların veya özel sektör kurumların bu konudaki istihdamı ortaya çıkmıştır. Mesleki eğitim kurumlarından Office Programlarını (Microsoft Word, Excel,PowerPoint) öğrenerek bu alanda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası alarak da bu alanda eğitim aldığınızı belgeleyebilirsiniz. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası 160 saatlik bir eğitim olup Milli eğitim Bakanlığı tarafından verilen bu sertifika için Bilgisayar İşletmenliği Kurslarına başvurabilirsiniz. Bilgisayar işletmenliği kursu eğitimini aldıktan sonra MEB tarafından yapılan Bilgisayar İşletmeni kursu sınavına girip, sınavı başarıyla geçtikten sonra Meb onaylı Bilgisayar Sertifikasını alabilirsiniz. KPSS Sınavına girmiş memur olmak isteyen, tercih yapacak olan veya Özel Sektörde Asistan, Bilgisayar Operatörü, Ofisboy, Veri Giriş Personeli daha birçok alanda ihtiyaç duyulan her bireyin alması gereken eğitim ve sertifikadır.

 

Bilgisayar İşletmenlik Kursu ne işe yarar?

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Offıce programlarına (Word, Excel, Powerpoint) Bilgisayarın donanımını ve yazılımları üzerinde bilgi sahibi olur. Bilgisayar İşletmeni kursu alan herkes Microsoft Word'de Resmi Kurum yazışma kurallarını, Tablolar, Grafik, Tez hazırlama, Mektup Zarf etiket yazdırabilir. Microsoft Excel'de Aritmatiksel ve mantıksal bütün formülleri, tablolar, grafikler, hesaplamalar yapabilir. Microsoft Powerpoint'te slaytlar, sunum hazırlama, afiş tasarımları, kreatif işler yapabilir.

Bilgisayar İşletmenlik Kursu Online Eğitim Sistemi

Bilgisayar İşletmenlik Kursunu evinizde oturarak da alabilirsiniz. Hem zamandan kazanmış olursunuz, Hemde yorulmamış olursunuz. Bu eğitimi alabilmek için interneti olan bilgisayar başında olmanız yeterlidir. Bilgisayar İşletmenlik Kursu online eğitimi için bizi arayınız. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde program yapabiliriz.

Bilgisayar İşletmenlik Kursu Süresi

Bilgisayar İşletmenlik Kursu  Grup eğitimleri 3 aylık bir  eğitim sürecidir. Bireysel eğitimlerde bu süre kursiyerin öğrenme hızına göre değişmekte olup, 1 aya kadar düşebilmektedir. 

Bilgisayar İşletmenlik Kursu Ücretleri

Eğitimin ücretleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ödemede kolaylık, %100 öğretme Garantisi ile Kredi kartına taksit, Senete taksit imkanlarımız mevcut.

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Eğitim İçeriği

Bilgisayar ne işe yarar? bilgisayarı hayatımızın hangi alanında kullanırız? Kısacası bilgisayarı tanımakla başlar. Bilgisayarın donanım parçalarını tek tek elinizle incelemek. Windows işletim sisteminin bir öğesi Paint programıyla çizim yapmak resimleri kırpmak, Movie maker programıyla video oluşturmak ve sunum yapmak, internet kullanımı, Outlook programı ile e posta gönderme ve almak.

Bilgisayarı Oluşturan Parçaların Tanıtılması (Donanım)

-Bilgisayarı Oluşturan Donanım Aygıtlarını Tanıma
-Klavye
-Mouse
-Monitör
-Kasa ve İçinde Bulanan Üniteler
-Anakart
-İşlemci
-Ram
-Power Suply

Bilgisayar İşletmenlik Kursu (Windows İşletim Sistemi)

-Pencerelerin Ortak Özellikleri
-Windowsun Standart Programları
-Klasör Oluşturma, Silme, Geri Alam
-Masa üstü seçeneklerini kullanma

Bilgisayar İşletmenlik Kursu (Microsoft Word Kursu ) İçeriği

Bilgisayar İşletmenliği Kursunda verilen Office Programlarından biri olan Microsoft Word dünyada en çok tercih edilen kelime işlem programıdır. Çok gelişmiş bir program olup dilekçeler, raporlar, test-soru kitapçıkları, resimli tablolar, çizelgeli broşürler, grafikler, fiyat listeleri vs, gibi Noya Bilgisayar Kursuna gelerek Microsoft Word'ü öğrenerek bol örneklerle sizde rahat hazırlayabilirsiniz.  

-Word Arayüzü
-Belge Düzenleme
-Metin Biçimlendirme
-Belge Doğruluğunu Sağlama
-Tablolarla Çalışma
-Metin Dışı Nesnelerle Çalışma
-Yazdırma Ayarları
-Stillerin Tanımı ve Uygulanması
-Grafik Ekleme biçimlendirilmesi stil uygulama
-Smarart ekleme biçimlendirilmesi resim eklenmesi yeni stil uygulama

Bilgisayar İşletmenlik Kursu, Microsofot Excel Kursu İçeriği

Microsoft Office Programlarını bilgisayarınıza yüklediğinizde, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point gibi ve daha fazlasını bilgisayarınııza yüklemiş olursunuz. Ve bu programlar en çok işyerinde veya günlük hayatımızda kullandığımız programlardır. Kullanımları çok basit ve günlük hayatımızda işlerimizi kolaylaştıran programlardır. Bilgisayar İşletmenliği Kursu dahilinde verilen Microsoft Excel eğitimini aldığınızda Tablolar, Grafikler, Analizler, Raporlar, yapabilirsinz. Microsoft Excel programının içerisindeyken başka programlara bağlanarak içerikler, sunumlar hazırlayabilirsiniz. İşe alımlarda en çok istenilen ve bilinmesi gereken ofis programlarıdır. Temel Excel eğitimini alanlara İleri Excel kursu almalarınıda tavsiye ederiz. İleri excel biliyor olmak işe alımlarda size ayrıcalık sağlayacağı için işe girmeniz çok kolay olacaktır. 

-Excel Arayüzü
-Hücrelere Formül işlemleri
-Fonksiyonlar ve Hesaplamalar
-Excel Araçları
-Grafikler
-Hücreler, Satır ve Sütun İşlemleri
-Çalışma Sayfası İşlemleri
-Veri Girmek ve Düzenleme
-Hücre ve Tablo Biçimlendirme
-Hesaplama ve Fonksiyonlar

Bilgisayar İşletmenlik Kursu (Microsoft PowerPoint Kursu) İçeriği

-Sunu oluşturma ve kaydetme
-Metin nesne resim ve grafiklere efektler verme
-Ses ekleme ve hazır sesleri kullanma
-Fon müziği Ekleme
-Video Ekleme
-Sayfa geçişleri
-Hazır tasarım şablonlarının kullanımı

İnternet kullanımı

Multi Media Programların Kullanımı

Microsoft Outlook kullanımı

- E posta gönderimi 

-E posta alımı ve yönetim

 

Bilgisayar İşletmenlik Kursu Etiketleri

bilgisayar işletmenlik kursları, istanbul bilgisayar işletmenlik kursları, bilgisayar işletmenlik kursları avrupa yakası, bilgisayar işletmenlik kursu şişli, bilgisayar işletmenlik kursu okmeydanı, bilgisayar işletmenlik kursu beyoğlu, noya bilgisayar işletmenlik kursu,bilgisayar kursu, bilgisayar kursları meb onaylı bilgisayar sertifikası, bilgisayar sertifikası meb onaylı, istanbul bilgisayar kursu, online bilgisayar kursu, 

Kursiyersiyer Yorumlarımızdan Günün Seçilen Yorumu
Seda Yılmaz
10 parmak F klavye kursu için gittim. Hafize hoca muazzam öğretici. İlgisi alakası ve desteğiyle hep bizimleydi. Burdan ona teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki tanımışım ve iyiki noyayı tercih etmişim :) (6.3.2023-18:35)

noya bilgisayar kursu

NOYA BİLGİSAYAR KURSU

Fetihtepe Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Cd. 
No: 5/3 (ŞarkPasajı) Cemal Kamacı Spor Salonu Karşısı Şark Durağı Üstü - Okmeydanı
Beyoğlu / İstanbul 
 
0 (212) 238 99 32
0 (545) 544 91 90 

noya bilgisayar harita