Noya Bilgisayar Kursu
"20 yıllık tecrübeyle..."

Sanal Robot Yapım Eğitimi

Sanal Robot Yapım Eğitimi
Hafta sonu: 28 Nisan 2024 Pazar 
kayıtlarımız devam etmektedir.

  • Bilgisayarda sürekli aynı işleri yapmaktan sıkıldınız mı?
  • Videonuzun ya da klibinizin ya da sayfanızın hit almasını mı istiyorsunuz?
  • İzlenme sayınızı mı artırmak istiyorsunuz?
  • 7/24 sürekli birileri sizin sitenizi ziyaret ederek arama motorlarında seo'nuzu mu yükseltmek istiyorsunuz?
  • Bu iş üzerinden para mı kazanmak istiyorsunuz?

Bu eğitim tam size göre,

Eğitimin kapsam ve amacını yukarıda sıraladığımız maddelerle sınırlandırmayın. Bilgisayarda yaptığınız Hemen hemen bütün rutin işlemlerinizi sanal robatlara yaptırabilirsiniz.
Birçok firma internet ve seo işlemleri için IT elemanı gibi isimlerle personel istihdam etmekte, veya çevresine rica ederek lütfen profilimi ziyaret edin yorum yapın gibi ricalarda bulunmakta, sanatçılar ise bu işi fanlarına yaptırmaya çalışmaktalar, ancak gerek yok yormayın kendinizi, kimseye minnet etmeyin, gelin size sanal robot yapmasını öğretelim. Kısa bir eğitimle oldukça kolay öğrenebilceğiniz bir ders algoritmasıyla sizde sanal robotlar yapmaya başlayabilirsiniz. Sanal robotlar yorulmazlar, uyumazlar, acıkmazlar, maaş istemezler, grev yapmazlar. Verdiğiniz görevi belirlediğiniz sayıda tekrar ederler veya siz dur diyene kadar çalışırlar. Günümüz teknolojisinde artık bunlar mümkün ve kolay. Diğer sorularınız veya detay bilgi için Ders Öğretmenimiz Nevzat Şimşek'i doğrudan arayabilirsiniz 0532 650 81 77.

Dersler birebir özel eğitim olarak verilmektedir, öğretme garantilidir, kursiyerin öğrenme hızına göre ders süresi değişebilmekte olup ortalama 20 saattir. Gün ve saatler kursiyer ve öğretmene göre karşılıklı belirlenmektedir. Online veya yüzyüze alınabilmektedir. Kursiyerin bu eğitime başlayabilmesi için temel bilgisayar kullanımına hakim olması gerekmektedir, bu nedenle başlamadan önce kursiyer yeterlilik sınavına tabi tutulacak ve en az 50 alması koşuluyla bu eğitime başlanabilecektir.  
 

Kursiyersiyer Yorumlarımızdan Günün Seçilen Yorumu
Medine aksin
İlgi alakaları için Teşekür ederim (1.2.2023-17:0)

noya bilgisayar kursu

NOYA BİLGİSAYAR KURSU

Fetihtepe Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Cd. 
No: 5/3 (ŞarkPasajı) Cemal Kamacı Spor Salonu Karşısı Şark Durağı Üstü - Okmeydanı
Beyoğlu / İstanbul 
 
0 (212) 238 99 32
0 (545) 544 91 90 

noya bilgisayar harita